Kolekce Disaster Nutshell

Kolekce Disaster Nutshell přináší spoustu zajímavých módních doplňků, které určitě stojí za vaši pozornost. Pohodlně se usaďte a nechte se vtáhnout do romantiky britského venkova, kterou dokžou navodit snad jen vintage doplňky Disaster Designs.

První kousek, který si dnes představíme, je roztomilé pouzdro na doklady Nutshell v pastelových barvách:

disaster-designs-pouzdro-na-doklady-nutshell

Koženková peněženka With Love vám vykouzlí úsměv na tváři s každým placením :-). Peněženka With Love samozřejmě obsahuje velké množství kapsiček na platební karty i doklady. Vaše cennosti, které nosíte v peněžence, budou zaručeně v bezpečí.

df39ea1aad519d6932e647fa03b405a0--mmf350x350

Koženková kabelka v hnědých tónech nabízí originální a vtipný potisk v kombinaci s kvalitní koženkou zdobenou puntíky. Nabízí opět spoustu úložného prostoru, což je velice praktické.

disaster-designs-aktovka

Skvělou alternativou ke kabelce je tato kožená aktovka. Zvířecí motiv se sovou v hlaní roli opět přináší originalitu do moderního šatníku každé ženy, která se nebojí experimentovat.

disaster-designs-aktovka-1

VIDEO: Disaster Designs – recenze kousků z kolekce Disaster Nutshell

Další informace o kolekci Disaster Nutshell naleznete v článku s názvem Roztomilý set Nutshell od Disaster Designs. Tyto a další produkty Disaster Designs zakoupíte na Different.cz v kategorii Disaster Designs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *